نحوه ارسال سفارشنحوه ارسال بار شرکت ملت بازار:

نحوه ارسال بار در شرکت وارد کننده لوازم جانبی موبایل با برند ملت بازار  برای شما توضیح می دهیم .با توجه به اینکه تعداد محصولات شما چقدر است بسته بندی و جمع کردن آن طول می کشد.اگر شما محصولات خود را در ساعت 10 صبح تا 4 بعدازظهر سفارش دادید بعداز سه تا چهار ساعت و بعد از آن اگر سفارش دادید حداکثر یک روز طول می کشد تا محصوالات شما به دست شما برسد.بسته بندی بار چگونه انجام می شود ؟

چون این محصولات از نظر جنس و کارکرد بسیار حساس هستند حتما باید در جعبه ای قرار بگیرند که در آن محافظی از جنس فیبر قرار داشته باشد.البته در محصولات  حساس تر این حفاظت بیشتر می شود.
نحوه ارسال بار در تهران 

مشتریان عزیزی که در شهر تهران هستند محصولات خود را به این شکل می توانند در یافت کنند نحوه ارسال بار ها به تهران با پیک خود فروشگاه و یا الو پیک و... میباشد.بار های تهران در حالت متوسط بین 2 تا 5 ساعت ارسال میشود.


نحوه ارسال بار برای شهرستان ها

برای استان های دیگر ارسال به  2 صورت انجام میگیرد که هنگام ثبت سفارش امکان انتخاب دارید:

1- ارسال بار تیپاکس (پس کرایه):

در این روش هزینه ارسال از مشتری دریافت نخواهد شد و هنگام دریافت  بار توسط مشتری هزینه آن را پرداخت خواهد کرد .

2-ارسال بار به باربری استان

در این روش بار شما به نزدیک ترین باربری به شما ارسال میشود  پس از دریافت بار توسط باربری با شما تماس گرفته خواهد شد و  باید برای دریافت بار به باربری مراجعه کنید .در این روش نکته بسیار مهم شماره تلفن شما میباشد که تنها راه شناسایی شما میباشد.

 پس از ارسال بار مشتری توسط فروشگاه ملت بازار در هر دو روش بالا رسید تحویل بار به مشتری به 2 روش ارسال خواهد شد واین وظیفه مشتری میباشد که در 2 روز پس از سفارش موارد زیر را برسی کند.

1- ایمیل مشتری 

2- تلگرام مشتری