لوازم جانبی موبایلوارد کننده لوازم جانبی موبایل

اکثر شرکت کننده های پخش لوازم جانبی موبایل وسایلی چون :هنزفری, پاور بانک,هدفون های بلوتوث دار, شارژر ,کارت حافظه,قاب گوشی ,گلس,....را برای فروشگاه ها توزیع می کنند.

چرا لوازم جانبی موبایل ملت بازار

پیدا کردن و خرید لوازم جانبی تلفن همراه یکی از کارهایی است که تا برای شما اتفاق نیفتد نمیتوانید حس کنید چقدر زمان بر است.در شهرهای بزرگ به غیر از معضل ترافیک این قسمت را هم باید در نظر داشته باشیم که بتوانیم تعداد فروشگاه های زیادی را بررسی و از قیمت آن با خبر باشیم.اگر خود شما به عنوان کسی که فروشگاه لوازم جانبی موبایل دارد بخواهید اجناس خود را تامین کنید  باید به افرادی که پخش لوازم جانبی تلفن همراه دارند مراجعه کنند تا بتوانید اقلام مورد نیاز خود را تامین کنید.

حال فکر کنید یک فروشگاه اینترنتی پخش لوازم جانبی موبایل به صورت اینترنتی همه اقلامی که شما می خواهید را با داشتن قیمت و تنوع رنگ آن هم برای انواع برندها نیاز فروشگاه شما را رفع کند.

شما چه در تهران چه در شهرستان ها باشید می توانید هم اقلام مورد نیاز خود را به فروشگاه پخش لوازم جانبی موبایل ملت بازار سفارش دهید تا بتوانید آن ها را در کمترین زمان دریافت کنید.

نحوه دریافت لوازم جانبی موبایل در تهران

حداقل 2 ساعت و حداکثر 5 ساعت زمان نیاز است تا اقلام به دست شما برسد.

نحوه دریافت لوازم جانبی موبایل در شهرستان به دو صورت است:

1-تیپاکس

2-تحویل به باربری استان

روش اول :در این روش فروشگاه هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نمی کند و مشتری بعد از دریافت اقلام هزینه را پرداخت می کند.

روش دوم :در این روش فروشگاه از شما شماره تلفن دریافت میکند اقلام سفارش داده شما به نزدیکترین باربری تحویل داده می شود و سپس باربری با شما تماس می گیرد در هنگام دادن شماره تلفن نهایت دقت را داشته باشید چون تنها راه شناسایی شما برای دریافت اقلام می باشد.

شما با خرید اینترنتی لوازم جانبی موبایل اقلام مور نیاز خود زا سفارش می دهید و با یکی از دو را بالا می توانید در شهراست و ارسال درب منزل با پست در تهران اقلام سفارش داده را دریافت کنید.